'AYRILIKLA BENİM BİR İLGİM YOK!'

Cem Yılmaz ve Cansu Dere ayrılığı gündeme bomba gibi düştü. Dedikodu kazanları kaynamaya başladı...

Magazin

'AYRILIKLA BENİM BİR İLGİM YOK!' Yahşi Batı filmini çeken Cem Yılmaz ile 'Ezel' dizisindeki oyunculuğuyla adından söz ettiren Cansu Dere'nin, üç yıllık ilişkilerini ayrılıkla noktaladığı haberleri gündeme bomba gibi düştü.

TUTARSIZ AÇIKLAMALAR

Konu hakkında her iki taraf da bir açıklama yaptı ancak tutarsız açıklamalar ayrılık bilmecesine cevap olmadı. Cansu Dere, Ezel dizisinin setinde Cem Yılmaz'la ayrıldıkları yolundaki iddianın doğru olmadığını söyledi. Birkaç saat sonra Cem Yılmaz ise Yahşi Batı filminde kendisine eşlik eden rol arkadaşı Demet Evgan'ın rol aldığı bir tiyatro oyununun galasında konuşup sevgilisinin tam tersi bir açıklama yaptı. Ünlü komedyen ayrılıkla ilgili sorulan soruya; "Arkadaşlar bu konuda fazla konuşmak istemiyorum. Ne yazılmışsa odur" diyerek açıklık getirdi.

'VALLAHİ BİLLAHİ BEN AYIRMADIM'

Bütün bu tutarsız açıklamalar akıllara bir süre önce medya aracılığıyla Cem Yılmaz'a ilan-ı aşk eden Hilal Cebeci'yi getirdi. Basında çıkan "Cansu ona âşık değil, yanında gezmeyi seviyor" sözleri hatırlatılan Cebeci, “Ben tövbe ettim bir daha bu konuyla ilgili bir şey söylemeyeceğim. Cem'e karşı platonik bir aşkım var ama vallahi bu aşkın bitmesiyle benim bir ilgim yok. İnşallah ayrılmamışlardır" dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: