AYŞE ARAL'DAN İLGİNÇ İSTEK..

Hürriyet Gazetesi Kelebek Eki yazarı Ayşe Aral, Acun Ilıcalı'ya seslendi: 'Acun duy sesimizi, ne olur Toroğlu’nu Survivor’a götür, bak göreceksin, Nihat Doğan’ı bile sollar. Ya da dans yarışmasına... Allah aşkına, yeter ki götür bir yere de fark etmez, nereye olursa!

Magazin

AYŞE ARAL'DAN İLGİNÇ İSTEK.. Her erkek andropozunu aynı şekilde yaşayacak, kafayı sadece hatunlara saracak değil elbette.
Gerçi bu vakada hatunlara sarma olayı da var. Bundan bir süre önce ne demişti bu zat... “Evliyim ama hayatımı yaşarım, çok eşliyim, kimse karışamaz” falan.

Bu açıklamadan sonra karısının bu duruma nasıl tepkisiz kalabildiğine şaşırmış bir kadın olarak da gıcık olmuştum.
Ama Erman Toroğlu’nun bu haftaki ruh çağırma seansından sonra içimden şu geçti; kadıncağız tepki göstermemekte, bu duruma muhalefet etmemekte haklı.

Ben de Toroğlu’nun karısı olsaydım hudutları bu kadar aşmış bir adam için, “Aman benden uzak olsun da ne halt ederse etsin” diye düşünürdüm.

Toroğlu bir süredir sanki Ajdar, Taner, Yıldo karışımı bir şey oldu. Adam aptal değil, belli ki bunları reklam olsun diye yapıyor. Eee haksız da değil hani, baktı artık spordan hayır yok, kendine yeni bir kariyer seçti.

Acun duy sesimizi, ne olur Toroğlu’nu Survivor’a götür, bak göreceksin, Nihat Doğan’ı bile sollar.
Ya da dans yarışmasına... Allah aşkına, yeter ki götür bir yere de fark etmez, nereye olursa!

Erman Toroğlu'nun ruh çağırma görüntüleri için tıklayın..

Video için tıklayınız

Bunlarda ilginizi çekebilir: