Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran arasında sular durulmuyor!

Bir zamanlar çok sıkı dost olan Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran arasında şu sıralar sular durulmuyor. Sultanahmet'te bir otelde defileye çıkması beklenen Güzide Duran'ın defileye Ayşe Hatun Önal geldiği için çıkmadığı iddia edildi.

Magazin

Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran arasında sular durulmuyor! Güzide Duran’ın modacı Raisa&Vanessa kardeşlerin Sultanahmet’tekibir otelde önceki gün yapılan defilesinde podyuma çıkacaktı. Defilede Güzide Duran’ın yerine yabancı bir manken tercih edildi. Güzide Duran ise Instagram’dan şu açıklamayı yaptı: “Defile için teklif aldım. Ama çıkmadım. En güzeli Raisa&Vanessa’ya başarılar dilemek. Kendilerine sevgiler yolluyorum.”

İŞTE PERDE ARKASI
Güzide Duran’ın podyuma çıkmama kararına Ayşe Hatun Önal’ın neden olduğu konuşuluyor. İddiaya göre; Ayşe’nin defileye izleyici olarak davet edildiğini öğrenen Güzide Duran modacı kardeşlere son anda ‘Hayır’ dedi. Güzide Duran ile Ayşe Hatun Önal bir zamanlar sıkı dosttu. Daha sonra araları bozuldu. Davalık oldular. Birbirlerini gördükleri yerde kaçıyorlar. Ayşe Hatun Önal konuklar arasındaydı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: posta.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: