Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran arasında sular durulmuyor!

Şarkıcı-model Ayşe Hatun Önal, eski model Güzide Duran'ın kardeşi Gökhan Duran'a hakaret davası açmıştı. Önal, o davayı kazandı.

Magazin

Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran arasında sular durulmuyor! Bir dönemin sıkı arkadaşları Ayşe hatun Önal ve Güzide Duran'ın arasına kara kedi girmişti. İkilinin arasındaki gerilim bitmiyor. Ayşe Hatun Önal, Güzide Duran'ın kardeşi Gökhan Duran'a tehdit suçlamasıyla dava açmıştı. Sonucu merakla beklenen davada mahkeme kararı verdi ve Önal'ı haklı buldu.

Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran kavgasına mahkemeden tokat gibi cevap!

Ayşe Hatun Önal ve Güzide Duran kavgasına mahkemeden tokat gibi cevap!Sosyal medyadan Ayşe Hatun Önal'a hakaret eden Gökhan Duran, para cezasına çarptırıldı. Verilen ceza sonrası konuşan Ayşe Hatun Önal şunları söyledi:

"Bu dava Gökhan Duran'a karşı şikayetimiz vardı. Sosyal medya üzerinden yapılan bir hakaret vardı. Mahkeme bizi haklı buldu ve para cezası verdi. Daha önce de Güzide Duran'ın benimle ilgili konuşmaması yönünde bir karar vardı. İnşallah bu onlara ders olur ve bir daha da bu tarz şeyler yaşanmaz. İnşallah hiç kimse iftiraya uğramaz”

Ayşe Hatun Önal ile Güzide Duran tartışması alevlendi!

Ayşe Hatun Önal ile Güzide Duran tartışması alevlendi!Ayşe Hatun Önal: Bırakın sakızı da veresiye alayım!

Ayşe Hatun Önal: Bırakın sakızı da veresiye alayım!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: