Ayşe Kulin'e yoğun ilgi

Türk edebiyatının usta yazarlarından Ayşe Kulin, 'Gizli Anların Yolcusu' ile başlayan ve 'Bora’nın Kitabı' ile devam eden üçlemenin son kitabı olan, geçen mayıs ayında Remzi Kitabevi’nden çıkan, 'Dönüş'ün imza gününde Bodrum’da okuyucuları ile buluştu.

Kültür-Sanat

Ayşe Kulin'e yoğun ilgi Nilüfer KANDIRMIŞ / BODRUM (Muğla), (DHA) - Ortakent- Yahşi Beldesi’ndeki Midtown AVM’de bulunan D&R Mağazası’nda düzenlenen imza gününde Kulin’e, yeni satın aldıkları ve okudukları kitapları imzalatmak isteyen sevenleri, mağazada uzun kuyruklar oluşturdu. Kulin, geçen mayıs ayında çıkan ve ilk baskıda 150 bin basılan 'Dönüş'ün, bir anne ile kızının yüzleşmesini, aldatmayı, aldatılmayı ve affetmeyi konu edindiğini belirtti. Ayşe Kulin’in imza gününe oyuncu Selda Alkor da katıldı. Alkor, Kulin’e son kitabı 'Dönüş'ü imzalatırken, yazdığı bir kitabın filminde oynamayı istediğini belirtti.


Kulin okuyucuları için kitaplarını imzalarken, üçleme ile ilgili olarak onların yorumlarını da dinledi. İki saat süren etkinlikte, Kulin hayranlarıyla bol bol fotoğraf da çektirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: