AYŞE ÖZYILMAZEL'İN İLGİNÇ PLAKASI!

Ali Taran’la evliliğini noktalayan Ayşe Özyılmazel, kendine ‘boşanma hediyesi’ olarak aldığı cipe ‘Che’ plakası taktırdı.

Magazin

AYŞE ÖZYILMAZEL'İN İLGİNÇ PLAKASI! 2011’in temmuz ayında evlendiği reklamcı Ali Taran’dan geçtiğimiz günlerde boşanan gazeteci-şarkıcı Ayşe Özyılmazel, önceki gün bir arkadaşıyla Bebek’te objektife takıldı. Cipini yenileyen Özyılmazel’in, araca devrimci Che Guevara’nın adını taşıyan bir plaka taktırdığı gözlendi.

Boşanma hediyesi

Bebek’te köpeği Mini ve arkadaşıyla yürüyüş yapan Ayşe Özyılmazel’in saç rengini değiştirdiği de dikkatten kaçmadı. Boşanma sonrası kendisini yenilediğini söyleyen Özyılmazel, yeni cipine binerken “Şu an mutluyum. Kendime zaman ayırıyorum. Kendime boşanma hediyesi olarak bu cipi aldım ama taksitlerini nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum” dedi.

Bir boy küçüldü

Ali Taran, evlenirken Ayşe Özyılmazel’e bir cip hediye etmişti. Özyılmazel, boşanır boşanmaz cipini değiştirdi ve bu kez daha küçük bir modeli tercih etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: