Ayşe Özyılmazel'in tasarımları Lidyana'da

Köşe yazarı, şarkıcı, besteci ve enerjisiyle bulunduğu ortama ışık saçan Ayşe Özyılmazel kendi tasarladığı ve tarzını yansıtan takılarıyla Lidyana.com’da.

Kadın

Ayşe Özyılmazel'in tasarımları Lidyana'da Farklı becerilerine bir yenisini ekleyen Ayşe Özyılmazel takı tasarımına el attı. Sadece Lidyana.com için tasarladığı, şarkı sözlerinden oluşan kolyeleri, zincir bileklikler ve deri bileklikeriyle Ayşe Özyılmazel takıları Lidyana.com’da.

Özellikle sahnede stilini yansıtan giyim ve aksesuar seçimleriyle dikkat çeken Ayşe Özyılmazel, stilinin ipuçlarını taşıyan, kendi tasarımı takıları Türkiye ile paylaşacak. Böylece Ayşe Özyılmazel severler onun stilinden parçaları doğrudan Lidyana.com üzerinden edinebilecek.

Ayşe Özyılmazel’in sizler için tasarladığı, günün her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz zarif ve göz alıcı takılara Lidyana.com’dan ulaşabilir, site bünyesinde bulunan ünlü markaların ve yerli & yabancı tasarımcıların ilham verici koleksiyonlarını keşfedebilirsiniz. Lidyana.com ile tarzınızı Ayşe Özyılmazel’in kendi tasarımlarıyla parlatın!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: