AYŞE SEVGİLİM DEĞİL!

POP müzik sanatçısı Yalın, şovmen Okan Bayülgen'in sevgilisi gazeteci Ayşe Özyılmazel ile aralarında çıkan aşk dedikoduları için, “Ayşe benim sevgilim değil, uzun yıllardır arkadaşım” dedi.

Magazin

AYŞE SEVGİLİM DEĞİL! Türk pop müziğinin yakışıklı sanatçısı Yalın, 28'inci doğum gününü Hillside Su Oteli'nin 9,5 Hafta adlı özel suitinde yakın arkadaşlarıyla kutlamak için Antalya'ya geldi. Doğumgününü kutlayacak olan Yalın, otele yerleşti.

Yalın'ın doğum gününe, top model Tülin Şahin ve eşi Mehmet Özer, fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı ve 80'e yakın arkadaşı katılacak. Parti, gecceliği 2 bin 700 Euro olan 9,5 Hafta suitinde olacak.

Şovmen Okan Bayülgen'in sevgilisi gazeteci Ayşe Özyılmazel ile aralarında çıkan aşk dedikodularına cevap veren Yalın, "Ayşe benim uzun yıllardır arkadaşım. Ben Ayşe'yi ilk kez sahneye almadım. Bundan önceki bir çok konserimde de Ayşe'yi sahneye davet edip beraber şarkı söylemişizdir" dedi.

Çıkan haberlere kızmadığını söyleyen Yalın, "Yaşanan olay ile ilgili açıklama da yaptım. Fakat hiçbir yerde yayınlanmadı. Ayşe benim sevgilim değil. Çok yakın arkadaşım" diye konuştu. Her erkek gibi evliliğe sıcak baktığını da vurgulayan Yalın, "Bir sevgilim yok. Fakat ben de zamanı gelince evlenmek isteyen bir insanım. Ama bu kararım 35 yaşından önce olmaz. Çünkü hayatımdaki en önemli şey işim" dedi.

Evleneceği kadındaki en büyük özelliğin güzellik olması gerektiğini belirten Yalın, "İç ve dış güzellik benim için ön planda" dedi. Doğum günü için İstanbul'dan bir çok yakın arkadaşının Antalya'ya geleceğini vurgulayan Yalın, "Kendi aramızda bir gecce geçireceğiz. Aslında doğum günü bahane, tatil şahane" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: