AYŞEGÜL ALDİNÇ TARİHİ YARIMADA'DA KLİP ÇEKTİ!

Aysegül Aldinç, ikinci klibini, Sarayburnu, Cankurtaran ve Tophane'de Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekti.

Magazin

AYŞEGÜL ALDİNÇ TARİHİ YARIMADA'DA KLİP ÇEKTİ! “O Kız" adını verdiği single albümüyle adından sıkca söz ettiren Ayşegül Aldinç ikinci klibini Nihat Odabaşı yönetmenliğinde sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Ağla" şarkısına çekti. 2 gün süren çekimlerde, Ayşegül Aldinç'e Macar manken Viktor Vereb eşlik etti.

Tarihi yarımada Sarayburnu, Cankurtaran ve Tophane'de çekilen klipde zaman zaman duygusal anlar yaşayan Ayşegül Aldinç, "Klip çekimlerinde anladım ki, harika bir şehrimiz var. Burada doğduğum ve yaşadığım için çok şanslıyım. Klipte de bu şehrin güzelligini yansıttık" dedi.

Bu yaz bol bol konser verip sevenleriyle buluşacak olan, Ayşegül Aldinç gelen dizi ve sinema tekliflerinide değerlendiriyor. Güzel bir proje de, her zaman yer alacağını söyleyen Ayşegül Aldinç,"projeye önce benim inanmam lazım. Ben inanırsam sonuna kadar giderim" diyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: