Ayşegül Coşkun'un yeni teklisi!

Geçtiğimiz yıllar da “Vur Dizine” ve “Duvardaki Gülüşler” şarkısı ile büyük beğeni toplayan Ayşegül Coşkun, yepyeni teklisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Kültür-Sanat

Ayşegül Coşkun'un yeni teklisi! Tüm şarkılarının söz ve müziği kendisine ait olan sanatçının DMC etiketi ile Alfa7 prodüktörlüğünde çıkacak “Liman” şarkısının söz müziği yine kendisine ait, klibinin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Hasan Kuyucu var.

16 Temmuz haftasında çıkaracağı yeni teklisi “Liman” için heycanlı olan Ayşegül Coşkun “Müzik piyasasının büyüsü çok güçlü. Ama gençlere tavsiyem; kalplerinde müzik varsa bunun eğitimini almalarıdır. Ben bu sektöre gözü kapalı girdiğim için çok zorlandığım zamanlar oldu. Zorlukları aşmak için eğitim almayı hiç bırakmadım, hep devam ettim. Benim gibi bu işe aşık gençler müziği mutlaka eğitim birleştirmeli” diye konuşan Ayşegül Coşkun, bu yoldaki tecrübelerini paylaşmak için çeşitli etkinliklerde gençler ile bir araya gelmeyi hedefliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: