AYŞE'NİN DÖVMESİ!..

Ayşe (Arman) sağ göğsünün üzerine hep 'Sevgilim' diye söz ettiği kocasının adını yazdırmış. Ertuğrul Özkök'ün baş yazılarına kadar girdi konu..

Magazin

AYŞE'NİN DÖVMESİ!.. Şimdi de Cengiz kardeşim (Semercioğlu) 'Ne var bunda' ya getirmiş.. 'Gün gelir ilişki biterse, yeni sevgili de kadının geçmişiyle barışık yaşamayı öğrenmek zorunda artık' diyor..

Valla öyle yaşıyoruz zaten günümüzde.. Sevgililerimiz, cennetten bize özel, el değmedik inmiyorlar. Masumiyet artık müzede.. Hele de biraz ünlüysek tüm şeceremiz de milletin ezberinde..
Orası tamam da.. Bir de şurası var..

Mesela.. Diyelim benim eski sevgilime tutulmuşsun.. O da seni sevmiş.. Kızı alıp evine götürmüşsün. Yatak odasına girmişsiniz.. (Ne var?.. Nobelli Orhan Pamuk bile erotik yazmaya başladıysa, biz niye duralım?.) Kızı yatağa yatırmışsın. Göğsünü öpeceksin.. Askılı bluzunu aşağı sıyırıp eğiliyorsun ki, öpeceğin yerde 'Hıncal' yazıyor boylu boyunca..

Kızın geçmişiyle yaşamayı mı öğrenirsin o anda?.. Yoksa 'Senin geçmişini..' diye ayağa mı fırlarsın doğru söyle!..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: