AYSUN KAYACI IZZIE İLE DÖNÜYOR!

Aysun Kayacı, “Grey’s Anatomy” uyarlaması “Doktorlar” dizisiyle yeniden TV’ye dönecek. Kayacı, ‘Grey’s Anatomy’de Katherine Heigl’in canlandırdığı Izzie karakterine hayat verecek

Magazin

AYSUN KAYACI IZZIE İLE DÖNÜYOR! Son dizisi “Cuma'ya Kalsa” reyting kurbanı olan Aysun Kayacı, eski sevgilisi olan yapımcı Fatih Aksoy'un “Grey's Anatomy” uyarlaması “Doktorlar” dizisiyle TV'ye dönüyor.

Geçen yıl ekrana veda eden, ancak tekrar bölümleri reytinglerde üst sıralarda yer alınca yeniden çekilmesine karar verilen dizinin eski ekibini bir araya getirmeye hazırlandığını belirten yapımcı Fatih Aksoy, “Dizinin şu ana kadar eski kadrosundan Devrim Nas, Kutsi ve Aysun'la anlaştık. Diğer isimlerle görüşmelerimiz sürüyor” dedi. Kayacı, dizide yine Kader isimli doktoru canlandıracak. 'Grey's Anatomy'de Katherine Heigl'in canlandırdığı Izzie karakterinin yerli versiyonunu ete kemiğe bürüyecek Kayacı, ocakta başlayacak dizi için şimdiden hazırlık yapıyor. Kayacı'nın canlandırdığı Kader yeni bölümlerde lenf kanserine yakalanacak.

'Heigl gibi ödül alabilir'
Izzie'yi canlandıran Heigl'in performansıyla 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında Emmy Ödülü aldığını hatırlatan Aksoy, “İnşallah Aysun da onun kadar başarılı olup ödül alacak. Bu sezon ona çok iş düşüyor. Çünkü lenf kanserine yakalanıyor. Role hazırlanmaya başladı, diyaloglara çalışıyor” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: