Ayva göbekten nasıl kurtulursunuz?

Profosyonel Yaşam Koçu ve Zayıflama Eğitmeni Sevil Dilgin Kahriman, inatçı göbek yağlarından kurtulmak için tavsiyelerde bulundu.

Kadın

Ayva göbekten nasıl kurtulursunuz? Sağlıksız beslenmenin getirdiği, ne yaparsanız yapın gitmeyen göbek size zorluklar çıkarmayı hiç bırakmaz. Diyetler ve spor göbeğinizi eritmek için yeterli olmaz. Profosyonel Yaşam Koçu ve Zayıflama Eğitmeni Sevil Dilgin Kahriman, gitmeyen göbeğinizden kurtulmanız için tavsiyelerde bulundu.

HEMEN KAHVALTI YAPMAYIN
Sevil Dilgin Kahriman, “Vücudunuz bir ritme alıştığında, uyanır uyanmaz yakıt tüketimine başlar. Zaten gece boyu depodan yiyen vücut, sabah yakıt olmadığı için depolara yani göbeğe koşar. Buradaki püf nokta uyanır uyanmaz kahvaltı sofrasına oturmamak, hatta bir iki saat geçirmek." önerisinde bulundu. Kahvaltıyı ne kadar geciktirirseniz o kadar iyi!

SAĞLIKLI YAĞLAR TÜKETİN
Aç kaldığınız süreyi uzatırken sağlıklı yağlardan kaçınmamanız gerektiğini belirten Kahriman, "Yemek tercihinizde ise sağlam bir protein (et, tavuk veya kurubaklagil), salata ve yağ (avakado, kuruyemiş, zeytinyağı, tereyağı) olmalı” dedi.

AYDA 7-8 CM
Kahriman, uyku düzeninizi de dikkat ederseniz bir ayda 7-8 cm incelmenin mümkün olduğunu belirtiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: