Ayyıldız'dan seksi koleksiyon!

Her sezon birbirinden iddialı tasarımları ile iddiasını sürdüren Ayyıldız, yeni koleksiyonunu 4 ana tema altında hazırladı. Her bir tema, 2017 trendlerini farklı çizgiler ve desenlerle yansıtıyor. Ayyıldız 2017 koleksiyonu; her vücut tipine mükemmel oturan, farklı kalıplarıyla, plajlarda farkını ortaya koymak isteyen kadınların bir numaralı tercihi olmaya hazırlanıyor. Markanın yaratıcılığını, üstün kalite ile birleştirdiği koleksiyon plajlarda fırtına gibi esecek...

Kadın

Ayyıldız'dan seksi koleksiyon! Mayoda modanın yaratıcısı Ayyıldız, 2017 koleksiyonunda 4 ana tema ile farklı tarzlara sahip kadınlara farklı seçenekler sunuyor. Her sezon olduğu gibi yine feminen çizgiler koleksiyonda başrolde. Göz alıcı bir çekicilik yaratan desenler, kesimler, modeller, plaj modasına damga vuracak. Ayyıldız, yeni sezon koleksiyonuyla kadınları kendine çekecek...


Seksi desenler ve çarpıcı kesimler... Glam Idols
Glam Idols temasıyla hazırlanan koleksiyondaki modeller; kendinden emin, feminen ve çekici bir görüntü yaratıyor. Koleksiyon, plajlarda farkını ön plana çıkarmak isteyen ve kendine güvenen kadınların tercihi olacak. Hologram desenler ve deri görünümlü kumaşlar; vücut hatlarını ön plana çıkaran, kadınsı ve seksi kesimlerle buluşuyor. Vücut hatlarına kompliman edecek şekilde hazırlanan el kesimi modeller, kemer detayları ve derin dekolteli modeller dikkat çekiyor. Glam Idols temalı koleksiyon, baştan çıkarıcı dişiliğin plaj modasına mükemmel bir yansıması.


Romantik desenler ve feminen çizgilerin buluşması... Romantic Escape
Ayyıldız Yaz 2017 Koleksiyonu'nun en zarif temalarından biri Romantic Escape. Mavi-beyaz çini desenleri, çiçek desenleri, pudra pembe ve siyah renk; fırfır, volan, fisto, çapraz bant ve transparan detaylar kullanılarak daha da romantik bir hal alıyor. Feminen zarafetten ilham alarak tasarlanan modeller elegan kadınlara hitap ediyor.


Egzotik desenlerin en göz alıcı hali... African Jungle
African Jungle teması ile tasarlanan koleksiyonda, çok renkli ve tropik desenler dikkat çekiyor. Capcanlı çok renkli Afrika modasından ilham alan desenler, tropik yapraklar, leopar ve yılan desenleri bir arada kullanılarak hem seksi hem de dikkat çekici bir koleksiyona imza atılıyor. Örgü, çapraz bağ ve volan detayları da kullanılarak daha da hareketlenen tasarımlar, şüphesiz plajların en dikkat çeken modellerinin başında gelecek.


Bohem desenlerin sportif çizgilerle buluşması... Free Spirit Culture
Özgür ruhlu ve aktif kadınlar düşünülerek hazırlanan temada; batik, ikat ve kaleydeskop desenlerin yani sıra mor ve mavi renkler sportif ve rahat kesimlerle kullanılıyor. Makreme ve fırfır detayları Free Spirit Culture temalı tasarımlara hareket katıyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: