'AZ DA OLSA UTANMAM VAR'

Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı makyajıyla dikkat çeken Gülşen, kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı.

Magazin

'AZ DA OLSA UTANMAM VAR' Kastamonu'nun Taşköprü İlçesi'nde bu yıl 22'ncisi düzenlenen Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapamında konser veren pop şarkıcısı Gülşen, binlerce kişiyi coşturdu. Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı makyajıyla dikkat çeken Gülşen, kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı.

Sahneye çıktığı andan itibaren neşeli tavırları ile dikkat çeken Gülşen, söylediği birbirinden güzel parçalarla sevenlerine unutulmaz bir gecce yaşattı. Geldiği aracın bozulması nedeniyle sahneye 45 dakika gecikmeli çıkan Gülşen, sevenlerine kendisini kısa sürede affettirdi. Gülşen, acele ile yolda makyajını kendisinin yaptığını belirtirken, “Nasıl, makyajımı beğendinizmi? 150 kilometre hızla giden arabada bu kadar oluyor işte” dedi. Gülşen, son zamanlardaki sütyensiz sahneye çıkma alışkanlığını Taşköprü'de de sürdürdü. Giydiği mini eteği ile de frikik vermemek için büyük çaba gösterirken, zaman zaman göbek şov yapmayı da ihmal etmedi.

2 saat sahnede kalan Gülşen, konser meydanını dolduran binlerce kişiyi bir an olsun yerinde oturtmadı. Gülşen'e eşlik eden Taşköprülüler meydana sığmayınca, tarihi Taşköprü üzerinden konseri izledi.
Taşköprü Belediyesi'nce hediye edilen sarımsaktan oluşan tacı kafasına takan Gülşen, bir süre kafasında sarımsaklarla şarkılar söyledi. Sarımsak güzeli de ilan eden Gülşen, “Ben ne takarsam takayım, yakışır. Güzele ne yakışmaz. Bakın sarımsaklarıma, beni ne kadar hoş gösterdi” dedi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: