AZ FİLM ÇOK DİNLENME

ŞUBAT AYINDA YATTIĞI KLİNİKTEN ÇIKAN EVA MENDES, ARTIK KENDİSİNE İYİ BAKACAĞINI SÖYLÜYOR.

Magazin

AZ FİLM ÇOK DİNLENME  'Dışarıda güneş var ve bu benim zamanım' diyen oyuncuyla People dergisi görüştü. Dergi Mendes'i güzel makyajlı ve Rose marka elbisesi içinde şık ve birazcık da tedirgin tarif ediyor.

Utah'taki Cirque Lodge isimli kliniğe Şubat ayında yatan Mendes'in yoğun çalışmaktan dolayı bazı kişisel sorunları olduğu söylenmişti.

Lindsay Lohan'ın da geçen yıl yattığı klinikte profesyonel yardım alan Mendes, röportaj sırasında 'Zamanı kendim için değerlendireceğim' diyor. 'Biliyorsunuz, bir film önerisini geri çevirdim. Şimdi ailemle evde zaman geçirmek istiyorum. Artık kendime bakacağım' sözleriyle hayata yeni bir başlangıç yapmak istediğini belirtiyor.

Haftanın 4 günü jimnastik hocası ile çalışan 33 yaşındaki güzel oyuncu 'Son üç yılım inanılmazdı ama çılgın bir tempoda geçti. Sonra bilmiyorum, kendimi yerde buldum. Ama klinikte artık nasıl rahatlayacağımı öğrendim' diyerek hayranlarına iyimser bir mesaj gönderiyor.

H2
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: