AZ KALSIN DONUYORLARDI

Star TV’de yayınlanan başrollerini Erkan Petekkaya ve Ayça Varlıer’in paylaştığı Sonbahar dizisinin çekimlerinde oyuncular zor anlar yaşadı.

Magazin

AZ KALSIN DONUYORLARDI Beylerbeyi’nde gerçekleşen çekimlerinde Petekkaya ve Varlıer az kalsın donuyorlardı. Mega Magazin programına yansıyan çekimlerde, iki ünlü oyuncu rol gereği kendilerini gecenin 2’sinde boğazın akıntılı ve buz gibi sularına kendilerini bıraktılar.


Ayça Varlıer’in suya sert ve dengesiz bir şekilde düşmesi herkesi korkuttu. Çenesini inciten ve uzun süre dipten çıkmayan Varlıer’in imdadına Erkan Petekkaya yetişti. İkili daha sonra sudan çıkartılıp battaniye sarıldılar. Dizide Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Galip ile Ayça Varlıer’in canlandırdığı Sabiha karakteri birlikte sahildeyken silahlı saldırıya uğruyorlar ve bu yüzden de can havliyle kendilerini boğazın serin sularına bırakıyorlar.YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: