AZİZ YILDIRIM, ALEX'E ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Fenerbahçe'nin Dusseldorf'a gidişinden önce Sabiha Gökçen Havaalanı'nda basın mensuplarına açıklamalar yapan Başkan Aziz Yıldırım, Alex konusunda zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Magazin

AZİZ YILDIRIM, ALEX'E ATEŞ PÜSKÜRDÜ! Alex'in açıklamalarından ve basında çıkan haberlerden rahatsız olduğunu dile getiren Başkan Yıldırım, "Gerçekler bunlar" diyerek içini döktü.

Yıldırım'ın konuşmalarının özeti şöyle:

"Başka takımlar yeniliyor hiç bir yerde hiç birisi gündeme gelmiyor, gündeme taşınmıyor. Ama Fenerbahçe'de her şey manşet oluyor. Bir kere herkes şunu bilsin; Alex'i ben de çok seviyorum hepinizden çok seviyorum. Taraftarlar yuhalarken ben ve yöneticiler ayakta alkışladık. Ondan sonraki süreç ile ilgili konuşmalar var. Ama yazılanlar Alex'in dediği gibi değil. Aykut hocam beni aradı ve Alex sizinle görüşmek istiyor dedi. 16.00'da gelecekti. Beni 15 dakika beklettiler. Fenerbahçe Başkanı'nı bekletiyor. Çok detaya giriyoruz ama maalesef durum böyle.

Alex içeri girdi, elinde twett habire yazıyor, ayak ayak üstüne atıyor, twett atıyor, yüzüme bakmıyor, sonra Samet'e sordum ne konuşmak istiyor diye, Alex -benim durumum ne olacak- dedi, hoca beni istemiyormuş, siz ne istiyorsunuz- dedi. Ben de sen ne istersen yap dedim. Alex ise ben gitmek istiyorum, mukavelemi feshedin dedi.

Alex'in 1 lira alacağı var mı? yok, Eylül ayı itibariyle tek kuruş alacağı yok.

3 dakikada karar verdiğim söyleniyor, gerekirse saniyede karar veririm, 3 dakikaya gerek yok. Fenerbahçe için gözümü kırpmam, babamı bile tanımam.

Eğer Alex Fenerbahçe'nin üzerine çıkmışsa bu durumda ya Alex gider ya başkan. Kimse Fenerbahçe'den büyük değildir. Ne ben, ne Alex ne Aykut Kocaman.

Ayrıca; Alex'e nasıl ayrılmak istiyorsun diye sordum. Senin için yemek verelim, dedim, veda töreni düzenleyelim dedim....Ama Alex istemediğini söyledi.

Biz kimseden korkmayız, bugün gazetelere ilan verenler dün neler yaptıklarımı niye anlatmıyorlar.

Aziz Yıldırım burada olduğum sürece Aykut Kocaman istediği sürece, ben varım dediği sürece buradadır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: