AZİZ YILDIRIM DURUMA HAKİM

Usta kalem Hıncal Uluç, zirve mücadelesi veren 4 takımı değerlendirdi. Uluç, FOTOMAÇ'taki köşesinde şöyle yazdı;

Magazin

AZİZ YILDIRIM DURUMA HAKİM Fenerbahçe'de bir otorite var. Eleştirirsin, eleştirmezsin Aziz Yıldırım duruma hakim. Beşiktaş'ta, Galatasaray'da otorite var mı?

Ligin bitmesine 4 hafta var, şampiyonluk ve kupaya oynuyorsun ama takımın antrenörü yok. Yönetim 'Adnan Sezgin yapar' diyor
Böyle kritik bir zamanda Sezgin yetiyorsa, Van Gaal'lere milyonlar vermenin manası ne! Koskoca Galatasaray'ın geldiği yere bak

Galatasaray ve Fenerbahçe kafa kafaya geldi. Sivas da takibini sürdürüyor. Kalan 4haftada nasıl bir sonuç ortaya çıkar?
Ben hâlâ 'Fenerbahçe şampiyon olur' diyorum. Fenerbahçe bu sarsıntıyı atlatacak.

Fenerbahçe zirvede bulunan 4 takım içinde, Beşiktaş'ı da katıyorum bunların içine, hâlâ ve hâlâ en iyisi. İdari yönetim olarak da teknik yönetim olarak da... Fenerbahçe'de bir otorite var. Kızarsın, kızmazsın, eleştirirsin eleştirmezsin Aziz Yıldırım duruma hakim. Beşiktaş'ta otorite var mı? Galatasaray'da otorite var mı? Galatasaray'ın yönetimi acz içinde olduğunu bas bas bağırıyor. Galatasaray yeni yönetimi! Daha ligin bitmesine 4 hafta var. Şampiyonluğa oynuyorsun, Türkiye Kupası'nı müzene götürmeye oynuyorsun. Yani Şampiyonlar Ligi'ne ve UEFA Kupası'na oynuyorsun. Takımın antrenörü yok ve Galatasaray kulübünün yönetim kurulu, o 5 hafta için takımın başına bir antrenör getirmekten, bulmaktan aciz. 'Adnan Sezgin yapar?' Adnan Sezgin kim? Ben de yaparım. Ben Adnan Sezgin'den çok da iyi yaparım. Adnan Polat'ın da çok iyi arkadaşıyım. Her maç günü bana telefon etsin. Ben ona sahaya çıkacak takımı yazdırayım. Maçı da çok iyi izliyorum ben!.. O dakika telefon edeyim, değişiklikleri de söyleyeyim. Adnan Sezgin'in 10 misli başarılı olmazsam adam değilim. Ama benim bu dediğimi söyleyecek Türkiye'de 100 bin tane Galatasaraylı daha var. Şöyle kritik 5 haftada Adnan Sezgin yetiyorsa, gelecek sene için Van Gaal'lere bilmem kime milyonlar vermenin, Galatasaray'a yeni borçlar yüklemenin manası ne!.. Bir futbol takımının başına gelebilecek en kritik 5 haftada Adnan Sezgin yetiyorsa, Cevat hoca yetiyorsa Van Gaal niye geliyor Türkiye'ye?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: