Aziz Yıldırım'a Acun'dan Alex teklifi!

Bugün bazı gazetelerde Acun Ilıcalı'nın Fenerbahçeli taraftarın sevgilisi olan Brezilyalı yıldız Alex'in F.Bahçe formasıyla futbola vedası için devreye girdiği haberi yer aldı.

Diğer Haberler

Aziz Yıldırım'a Acun'dan Alex teklifi! Haber şöyle:

Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası'ndaki Tesisleri'ne önceki gün helikopterle inen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın ziyaret sırasında Başkan Aziz Yıldırım'la "Alex'e jübile" konusunu konuştuğu öğrenildi. Sabah Gazetesi'nin haberine göre Ilıcalı'nın Brezilya'da ziyaret ettiği Alex'e, F.Bahçe'de jübile yapmak isteyip istemediğini sorduğu, Alex'in bu konuda sessiz kaldığı, ancak böyle bir teklife hayır demeyeceği ifade edildi. Ilıcalı, Alex'in sessizliğine rağmen, önceki gün bu konuyu Başkan Aziz Yıldırım'a açtı.

CORİTİBA'YI GETİRECEK

Ilıcalı, Alex'e F.Bahçe olarak veda maçı yapmalarının güzel olacağını belirtip gerekirse organizasyonu kendisinin üstlenebileceğini söyledi.

Başkan teklife net bir cevap vermezken, "Zamanı gelince konuşuruz" diyerek konuyu düşüneceğini ifade etti. Ilıcalı'nın, Coritiba ile Saracoğlu'nda bir maç yapılmasını, Alex'in yarım devre F.Bahçe, yarım devre Coritiba forması giymesini önerdiği öğrenildi.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA...

Fenerbahçe Spor Kulübü, bugün bazı gazeteler ve haber sitelerinde yer alan Acun Ilıcalı'nın Alex'in Fenerbahçe'de jübile yapması için başkan Aziz Yıldırım'la görüştüğü yönünde çıkan haberlere ilişkin açıklama yayınladı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bugün bazı gazetelerde, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ile Televizyon Programcısı Acun Ilıcalı'nın, eski futbolcumuz Alex de Souza için jübile yapılması yönünde bir takım görüşmeler yapıldığı iddia edilmektedir.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ile Acun Ilıcalı arasında bu yönde herhangi bir görüşme olmadığını; bu ve benzeri içerikteki asılsız haberlere itibar edilmemesini kamuoyunun bilgisine sunarız."

Fenerbahçe Futbol A.Ş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: