AZRA AKIN, AİLESİNİ SEVGİLİSİYLE TANIŞTIRDI!

Dünya güzeli Azra Akın'ın, İtalyan sevgilisini ailesiyle tanıştırdığı yemekten çok özel görüntüler, Mega Magazin farkıyla kameralara yansıdı.

Magazin

AZRA AKIN, AİLESİNİ SEVGİLİSİYLE TANIŞTIRDI!
Dünya güzeli Azra Akın'ı sevgilisiyle Çeşme'de ilk kez birlikte görüntüleyen Mega Magazin, ikiliyi bu kez bir balık lokantasında yakaladı. Aşklarını ilk kez Mega Magazin kameralarıyla ilan eden çiftin ilişkilerinin ciddiyeti de yine ilk kez Mega Magazin'e yansıdı.


Azra Akın, İtalyan sevgilisi Francesco Boari ile ailesini Boğaz'da bir balık lokantasında bir araya getirdi. Damat adayıyla baba Nazım Akın'ın karşılıklı oturduğu tanışma yemeği, dondurma keyfiyle sona erdi.


Yemeğin ardından müstakbel damat adayı Francesco Boari önden, Azra Akın ve annesi Ayda Akın da el ele arkasından çıkarak mekandan ayrıldı. Oldukça keyifli oldukları gözlenen aile, hep birlikte aynı araca bindi. Francesco Boari'nin yönetiminde giden araçta Azra Akın ön koltuğa, ailesi ise arka koltuğa geçerek seyahat etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: