AZRA AKIN AŞK YUVASINI KİRAYA VERDİ!

Azra Akın, Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikteyken yaşadığı Göktürk’teki tripleks villasını kiraya verip şehir merkezine taşındı. Akın, kendisine eski sevgilisiyle yaşadıklarını hatırlatan villadan ayda 3 bin 500 lira kira alıyor

Magazin

AZRA AKIN AŞK YUVASINI KİRAYA VERDİ! Tescilli dünya güzelimiz Azra Akın’ın dört bir yanını hatıralar sardı! Yıllardır bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Kıvanç Tatlıtuğ’la ilişkisine bir süre önce karşılıklı konuşarak yine nokta koyan Akın, aşk acısıyla evinden taşındı. Güzel oyuncu, birlikte oldukları dönemde Tatlıtuğ’la yaşadığı ve birçok anılarının olduğu İstanbul Göktürk’teki süper lüks tripleks villasını kiraya verdi.

EVİNİN DEKORASYONUYLA İLGİLENİYOR

Bir site içinde yer alan göl manzaralı villasını kendisine Kıvanç Tatlıtuğ’u hatırlattığı için 3 bin 500 liraya kiraya veren Azra Akın, şehir merkezine taşındı. İlişkilerinin bitmesinden sonra bu konuda hiç konuşmayan Akın’ın arkadaşları güzel oyuncunun çok üzgün olduğunu söylüyor. Azra Akın bugünlerde yeni evininde dekorasyonuyla ilgileniyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: