Azra Akın'dan dans şov!

7 aylık hamile olan Azra Akın'ın sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosu çok konuşuldu.

Magazin

Azra Akın'dan dans şov! 2002 Türkiye Güzeli ve 2002 Miss Universe Kainat Güzeli Azra Akın, 7 aylık hamile ve doğumu için gün sayıyor. Akın, Instagram'da dans ettiği anları takipçileriyle paylaştı ve videoya “Bugün bebeğimle dans ettim ” notunu düştü.

İşte Azra Akın'ın paylaştığı dans görüntüleri ve altına düştüğü not:

"Bugün bebeğimle dans ettim :)
Bana göre hamilelik ve doğum doğal bir süreç. Bu değerli anlar tadına varılarak yaşanmalı. Bebeklerimizi yolculuklarına, onları doğumdan bile önce, henüz karnımızdayken severek, onlarla iletişim kurarak başlatmaktan daha güzel bir şey olamaz. Hayat her zaman gül bahçesi değildir. Bundan korkmamalıyız. Çünkü biz kadınlar muhteşemiz ve bunun için yaratılmışız. Vücudumuza ve bebeğimize güvenmeliyiz. Onlar ne yapacağını iyi biliyorlar. Ben doğuma hazırlık aşamasında nefes çalışmaları kadar, hareket etmenin de önemli olduğunu düşünüyorum. Kalça bölgemizi esnek ve güçlü tutmak, o beklediğimiz an geldiğinde bize çok yardımcı olacak. Bazılarınca tesadüf ama benim inandığım kadarı ile bu dünya üzerinde geçiridiğimiz yüz binlerce yılın tecrübesi ve armağanı olarak bir çok dans bu konuda bize katkı sağlıyor. İster oryantal olsun, ister salsa veya hawai dansları... Sanki kadının doğası için yaratılmış danslar. İçimizdeki bilgelik dolu sesi ve gücümüzü unutmayalım. Kimseye teslim etmeyelim..."

Video yüklenemedi...Azra Akın pizza aşerdi!

Azra Akın pizza aşerdi!Azra Akın'a 30 bin TL’lik bebek hediyesi!

Azra Akın'a 30 bin TL’lik bebek hediyesi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: