AZRA AKIN BİRLEŞMİŞ MİLLETLER'İN YENİ YÜZÜ!

Azra Akın ve Songül Öden Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu'nun yeni sesi ve yüzü oluyor.

Magazin

AZRA AKIN BİRLEŞMİŞ MİLLETLER'İN YENİ YÜZÜ! Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu-UNFPA Türkiye Temsilciliği, kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla kamuoyunun yakından tanıdığı isimler Azra Akın ve Songül Oden ile birlikte çalışmaya karar verdi.

UNFPA Türkiye Temsilcisi Dr. Zahidul Huque Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu’nun "Dünya Kadınlar Günü" nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Çoksesli Korosu ile ortaklaşa düzenlikleri “Kadın Türküleri” konseri öncesinde UNFPA’nın yeni sesi ve yüzü Azra Akın ve Songül Oden’i basına tanıtacaktır.

Kadını konu alan ve kadınlara adanan 5.000 türkü arasından saptanan 13 parçanın seslendirileceği konserin davetiyesinde yer alan resim de Türk Ressam Prof. Mustafa Ayaz tarafından konser için özel olarak yapıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Çoksesli Korosu’nun Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası vereceği konser ücretsiz gerçekleştirilecektir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: