Azra Akın'dan tepki: "Bu soru erkeklere soruluyor mu?"

Çalışmaya başlayacağını açıklayan Azra Akın'a magazin muhabirleri “Hem iş hem annelik zor olmayacak mı?” diye sordu. Akın'ın cevabı ise sert oldu: "Bu soru erkeklere soruluyor mu?"

Magazin

Azra Akın'dan tepki: "Bu soru erkeklere soruluyor mu?" 2002 Dünya Güzeli Azra Akın, 2017'de Atakan Koru ile evlenmiş, geçen yıl da oğlu Demir'i dünyaya getirmişti. Doğumun ardından çalışmayı bırakan Azra Akın, eşinin işleri nedeniyle Edirne'ye yerlemişti.

"Çalışmaya başlayacağım"

Güzel yıldız önceki gün Akmerkez'deydi. Burada iş görüşmeleri yapan Akın, magazin muhabirlerine “Oğlum Demir artık bir yaşına geldi. Çalışmaya başlayacağım” açıklamasında bulundu.

"Bu soru erkeklere soruluyor mu?"

Bu açıklama üzerine gazeteciler, Azra Akın'a “Hem iş hem annelik zor olmayacak mı?” diye sordu. Bu soru karşısında tepkisini ortaya koyan güzel oyuncu, "Bu soru erkeklere soruluyor mu? Çocuğun anne kadar babasına da ihtiyacı var. Bu soru sadece kadınlara sorulduğu için cevap vermeyeceğim." dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: