AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI

Azra ile Zeynep yemekte barıştı Türkiye dışında yedi ayrı ülkede çekilen, TRT'de yarın başlayacak olan Ayrılık dizisinin tanıtımı yapıldı.

Magazin

AZRA İLE ZEYNEP YEMEKTE BARIŞTI Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Azra Akın, Kaan Urgancıoğlu, Zeynep Tokuş gibi oyuncuların paylaştığı dizinin davetine tüm ekip katıldı.

Dizi özellikle İran çekimlerinde Zeynep Tokuş'un çarşaf giymesi sebebiyle çok konuşulmuştu. Hatta Tokuş'un reklam amacıyla çarşafa büründüğü haberlerinin ardından Azra Akın da rol arkadaşına tepki göstermişti. Bu sebeple aralarının açık olduğu söylenen iki oyuncu yemekte bir araya gelerek 'barıştık pozu' verdi.

AŞK DEDİKODUSU

Adı, dizide sevgilisini oynayan rol arkadaşı Kaan Urgancıoğlu ile birlikte anılan Azra Akın, 'Aramızda bir şey yok' dedi. Urgancıoğlu da, 'Azra ile aramızdaki elektriğin aşk olarak yazılması normal ama sevgili değiliz' diyerek kafaları karıştırdı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: