'Babamın Ceketi' filminin fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını Hann Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini ise Müfit Can Saçıntı’nın yaptığı 'Babamın Ceketi' filminin fragmanı yayınlandı. Fragman çok kısa sürede beğeni yağmuruna tutulurken sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kültür-Sanat

'Babamın Ceketi' filminin fragmanı yayınlandı Samimi sıcak ve bir o kadar da eğlenceli aile komedisi olan 'Babamın Ceketi', uzun bir ön hazırlık döneminin ardından 4 haftada tamamlandı. Film için İstanbul’un farklı semtlerinin yanı sıra Ağva ve Dalyan’da seçilen mekanlar, senaryonun geçtiği döneme uygun biçimde özel olarak dekore edildi. Profesyonel bir teknik ekiple yola çıkan Hann Medya’nın yeni projesi Türk sinemasında son dönemin en iddialı yapımlarından ve Yeşilçam tadında bir yapım olmaya aday.

“Babamın Ceketi” filmi, hikayesi kadar zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Ayşen Gruda, Suat Sungur ve Yalçın Menteş gibi usta isimlerin yer aldığı kadroda, aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturan Müfit Can Saçıntı’nın yanı sıra Mert Turak, Erkan Can, Elif Nur Kerkük, Banu Manioğlu, Ahmet Arıman, Tuncay Akça, Sami Aksu, Ünal Yeter ve Uğur Demirpehlivan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Babamın Ceketi’ 5 Ekim’de beyazperdede sevenleriyle buluşacak…

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: