Baba–oğul koleksiyonu ile Vakkorama H2O plajlarda!

Yaz tatili için rahat ve rengarenk bir koleksiyon sizleri Vakkorama’da bekliyor.

Kadın

Baba–oğul koleksiyonu ile Vakkorama H2O plajlarda! Yaz tatili için tepeden tırnağa erkeklerin tüm ihtiyaçlarını ve daha fazlasını bulabilecekleri rahat ve rengarenk bir koleksiyon sizleri Vakkorama’da bekliyor.

Kısa ve uzun boy opsiyonlarıyla çiçekli, ekoseli, nakışlı ve düz modellerin yanı sıra bu sezonun trendivintage, kamuflaj ve çift renk modeller ile H2O tam 45 farklı çeşit mayo sunuyor. Bir gelenek haline gelen baba – oğul mayoları ise 8 farklı çeşitle babalar günü için anlam yüklü bir armağan olabilir. Auttotondomarkasıyla Vakkorama koleksiyonlarına giriş yapan plaj havluları%100 doğal Afrika pamuğu ile üretiliyor.Gökkuşağı renklerinde toplam 36 farklı renk seçeneğiyle plajların gözdesi olmaya aday.

Vakkorama H2O casual collection

Yaz tatili denince akla plaj gelse de gömlek ve bermudalar ise seyahat bavullarının olmazsa olması ... paper touch ve keten gömlekler, kargo ve marin bermudalarla ya da keten pantolonlarla kombinleyip casual cool görünüme sahip olabilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: