Babası Rihanna'yı döven sevgilisiyle barışmasını istiyor!

Rihanna’nın babası Chris Brown ile olan ilişkileri onayladığı ve tekrar barışmalarını istediğini söyledi!

Dünya Magazin

Babası Rihanna'yı döven sevgilisiyle barışmasını istiyor! Rihanna’nın yakın arkadaşları, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Chris Brown’la ayrıldıklarında çok mutlu olmuşlardı.

Arkadaşları ve ailesi Rihanna ayrıldığı için sevinç çığlıkları atarken, babası Ronald Fenty’den şok açıklama geldi. Babası yaptığı açıklamalarda Chris’le tekrar barışmasını istediğini söyledi.

Çok geçmeden tekrar barışacaklarını düşündüğünü söyleyen baba Ronald, ne olursa olsun Chris’i, kızını acımasız bir şekilde 2009 senesinde dövse bile çok sevdiği ve büyük bir hayranı olduğunu söyledi.

“Tutkulu bir ilişkileri var fakat her ayrıldıklarında bunun son olduğunu düşünmeyin. Bir kaç ay içerisinde tekrar barışacaklar” dedi. Sürekli kızıyla iletişim halinde olduğunu söyleyen baba, “Hangi yolu seçerse seçsin arkasındayım.Benim için önemli olan kızımın mutluluğu. Çok çalışıyor biraz ara verip tatil yapması gerektiğini düşünüyorum” dedi.


Rihanna 2009'da sevgilisi Chris Brown'dan dayak yedikten sonra

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: