BABASI SİNAN KARADUMAN KURTARILAMADI!

Van'daki depremin ardından Erciş'te enkaz altından sağ olarak çıkarılan 14 günlük Azra bebeğin babası Sinan Karaduman (34), enkazdan ölü olarak çıkarıldı

Magazin

BABASI SİNAN KARADUMAN KURTARILAMADI! Arama ve kurtarma ekiplerince Vanyolu Caddesi'ndeki Ereksan Apartmanı'nın enkazında yapılan çalışmalar sonucu bir erkek cesedine ulaşıldı. Binada oturan Karaduman ailesinin yakınları depremden 123 saat sonra ulaşılan cesedin Azra bebeğin babası Sinan Karaduman'a ait olduğunu teşhis etti.

Karaduman'ın cesedi daha sonra battaniyeye sarılarak ambulansla Erciş Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Defin işlemleri için Karayolları Müdürlüğüne götürülecek olan cesedin adli işlemlerin ardından yakınlarına teslim edileceği öğrenildi.

Depremden 2 gün sonra enkaz altından sağ çıkarılan 14 günlük Azra bebeğin hayatta kalma ve kurtarılma hikayesi birçok yabancı basın kuruluşunda manşetten ve ilk sayfadan yer almıştı. Azra bebek ile annesi ve babaannesinin kurtuluşu dünya basınında “Bir aileden 3 nesil kurtarıldı” başlığıyla duyurulmuştu.

A.A

Azra bebek böyle kurtarılmıştı:

Video yüklenemedi...YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: