BABASINA BÖYLE VEDA ETTİ!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın dayısı ve Süreyya Yalçın'ın babası Faruk Yalçın son yolculuğuna uğurlandı.

Magazin

BABASINA BÖYLE VEDA ETTİ! Süreyya Yalçın bugünkü gazetelere verdiği bu ilanla babasına veda etti. Cenaze namazının ardından Faruk Yalçın'ın cenazesi Karacaahmet Mezarlığı'na defnedildi.

Son dönemde yaşadığı kısa süreli evliliği ile magazin basınının gündeminde yer alan Süreyya Yalçın bugünkü gazetelere verdiği ilanla babası Faruk Yalçın'a veda etti.

İlahiyat Fakültesi Camii'nde öğle namazını takiben kılınan cenaze namazında Yalçın ailesi ve Aziz Yıldırım'ı Fenerbahçeli futbolcular, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Aragones, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, TFF yönetimi kurulu üyesi Levent Kızıl, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve babası Erdoğan Demirören, Genelkurmay eski başkanı Yaşar Büyükanıt, Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen, Galatasaray eski başkanı Faruk Süren yalnız bırakmazken, spor, iş, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda isim de yer aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: