BABASINA DAVA AÇTI!

Aysun Kayacı, babasını ’hacir altına almak’ yani ’kısıtlamak’ için bir kez daha savcılığa başvurdu

Magazin

BABASINA DAVA AÇTI! Baba Kayacı, ruh sağlığının tespiti için Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilecek

Babasına mahkeme kararıyla medyaya kendisinin aleyhine konuşma yasağı çıkartan Aysun Kayacı, bir kez daha savcılığa başvurdu. Avukatı aracılığıyla Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na başvuran Kayacı, babasını hacir altına almak yani kısıtlamak için dava açtı. Alkol ya da madde bağımlılığı yüzünden ailesini zor duruma ve yoksulluğa düşüren yetişkinler hacir altına alınıyor yani kısıtlanıyor.

Film tehlikede

Aysun da dilekçesinde babasının ailesini zor duruma düşürdüğünü iddia etti ve kendisinin babasına vasi tayin edilmesini istedi. Buna göre baba Selahattin Kayacı önce Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilecek. Heyet önüne çıkacak olan Kayacı, eğer şizofren ya da alkolik olduğu ispatlanırsa tüm kontrol Aysun Kayacı’ya geçecek. Baba Kayacı’nın emekli maaşını bile Aysun Kayacı çekebilecek. Bu durumda, Selahattin Kayacı’nın önümüzdeki aylarda oynamayı düşündüğü sinema filmi de tehlikeye girdi. Baba Kayacı için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde olumsuz rapor çıkması halinde film için kararı da Aysun Kayacı verecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: