BABASINA YASAK KOYDU

Sevgilisine sarkıntılık etmesin diye babasını evine almıyor..

Magazin

BABASINA YASAK KOYDU Genç şarkıcı Enrique Iglesias, babası Julio Iglesias'a sevgilisine sarkıntılık etmesin diye ev yasağı koydu.

İspanyol şarkıcı Enrique Iglesias'ın başı çapkınlığıyla ünlü babası Julio Iglesias'la bugünlerde dertte. Genç şarkıcı Iglesias Rus tenisçi sevgilisi Anna Kournikova'yı 64 yaşındaki babasından korumaya çalışıyor.

Alman Bild gazetesinin haberine göre İspanyol genç şarkıcı, Amerikan Bilboard Latino adlı müzik dergisine verdiği röportajda 'Babamın son zamanlarda genç kadınlara olan ilgisi iyice arttı. Bu yüzden evime girmesine izin vermiyorum' dedi.

Baba Julio ile oğul Enrique'nun sürekli çatışma içinde olduğu biliniyor. Genç Enrique şarkıcılığa yeni başladığında babası, şarkılarını çalmasın diye onun stüdyosuna girmesini yasaklamıştı. Baba Julio Iglesias da daha önce genç bir sevgilisini oğlundan korumak için ev yasağı koymuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: