BABASIYLA SAVAŞINDA YİNE MAĞLUP

RUHSAL ÇÖKÜNTÜSÜNÜN ARDINDAN, MAL VARLIĞINI VE DE ÜNLÜ ŞARKICININ KENDİSİNİ KORUMAK AMACIYLA MAHKEME TARAFINDAN VASİ TAYİN EDİLEN BABA JAMİE SPEARS'DAN HAKLARINI GERİ ALMAYA ÇALIŞAN BRİTNEY TEMYİZDE BİR KEZ DAHA YENİLDİ.

Magazin

BABASIYLA SAVAŞINDA YİNE MAĞLUP Ünlü şarkıcı Britney Spears bir ay önce elinden alınan haklarını geri alabilmek için mücadelesini sürdüyor. Ancak yeni avukat Jon Eardley'nin müvekkilinin kişisel özgürlüğüne saldırı olarak nitelendirdiği vesayetin kaldırılma talebi mahkeme tarafından ikinci kez rededildi.

Amerikan OK dergisinin ele geçirdiği Spears'ın avukatıyla yaptığı telefon konuşmasında ünlü şarkıcı, 'Çok basit olarak ifade etmek gerekirse hayatımı geri istiyorum. Kendi arabamı sürmek istiyorum, kendi evimde yalnız oturmak istiyorum, kendi güvenlik görevlilerimi kullanmak ve istediğim insanları serbestçe görmek istiyorum' diyor
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: