Bade İşçil isyan etti… "Kendisini koruyor sokağa atıyor!"

Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından birbiri ardına paylaşımlarda bulununca olayın vehameti gün yüzüne çıktı. Son olarak bu tarz bir paylaşıma Bade İşçil de imza attı.

Magazin

Bade İşçil isyan etti… "Kendisini koruyor sokağa atıyor!" Kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınına karşı alınan önlemler hergün artırılırken, vatandaşlar da kendi çapında virüse karşı tedbirlerini alıyor. Ancak alınan önlemler sonrasında kullanılan maske ve eldivenlerin sokağa gelişigüzel atılması tehlikenin boyutunu gözler önüne serdi.

Bade İşçil makyajsız yakalanınca...

Bade İşçil makyajsız yakalanınca...
Boş sokaklardan paylaşılan eldiven ve maske görüntüleri oyuncu Bade İşçil’i de isyan etti. Sokaklardaki bu çirkin ve bir o kadar da tehlikeli görüntüyü takipçilerine ileten İşçil, duygularını ‘pes’ sözüyle dile getirdi.

Bade İşçil:

Bade İşçil: "Şu an çocuklar gibi utandım!"
İşçil’in bu paylaşımının altına çok sayıda takipçisi yorumda bulundu. Bunlar arasında belki de konuyu en iyi özetleyeni: “Kendisini koruyor sokağa atıyor” yorumu oldu. (Kaynak: sozcu.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: