BADE İŞÇİL: KADINLARIN HEP DIŞLADIĞI BİRİ OLDUM!

Bade İşçil: "Hayatım boyunca kadınların dışladığı ve kıskandığı biri oldum. Mavi gözlü ve sarışın olduğuma bile inanmıyorlardı." İşçil, Şamdan Plus'tan Öykü Yazıcıoğlu'na konuştu.

Magazin

BADE İŞÇİL: KADINLARIN HEP DIŞLADIĞI BİRİ OLDUM! Hayatınızda karşınıza hep doğru insanlar mı çıktı?
Ben yönetmen Andaç Haznedaroğlu sayesinde oyuncu oldum. "Sen bunu yaparsın, ben inanıyorum, gözünde o ışığı görüyorum" dedi. Ben de bunu bana bir kadın söylediği için inandım. Çünkü hep kadınlar tarafından dışlanan ve bir nevi kıskanılan biriydim. Okuldayken mavi gözlü ve sarışın olduğuma bile inanmıyorlardı. Sektöre girdikten sonra da şansım 'Ezel' ve 'Kuzey Güney' oldu.

Fotoğraflar...

Hayatınızda biri var mı?
Çok sevilmiyorum ya da ben birini çok sevemiyorum diyebiliriz. Acaba işime mi çok aşığım diye düşünüyorum bazen. Ben paylaşmayı beceremiyorum galiba.

Sanırım bugüne kadar aşık olmadınız...
Evet, sanırım setten çıktığımda dinlenmek yerine onunla vakit geçirmek isteyeceğim bir adam çıkmadı karşıma. Bana göre ertesi günüm boşsa, o gün spor yapmalıyım. Belki de aşık olmadım şimdiye kadar ve aşk angarya gibi görünüyor şimdilik bana.

Fotoğraflar...

Aşk konusunda deneme yanılmalarınız oluyor mu?
Deneme aşaması bile olamıyor magazinden dolayı. İşime aşık olduğum için o aşama işime yansır ve beni olumsuz etkiler diye o boyuta giremiyorum. Gerçekten hiç kimse yok hayatımda. Bazen unumu elediğimi düşünüyorum.

Evlilik için kendinize bir yaş sınırı koyuyor musunuz?
Hiç öyle bir sınırım yok çünkü evleneceğim de ne olacak? Şu an mutlu, mesut, özgür bir şekilde işimi yapıyorum. Zaten her şey çok yeni. Gecem gündüzüm belli değil, kim çeker beni?

Fotoğraflar...

Şamdan Plus
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: