Bade İşçil ne yapmalı?

2 yıl önce işadamı Malkoç Süalp ile nikah masasına oturan ve bu evlilikten Azur adında bir oğlu olan oyuncu Bade İşcil'in eşine açtığı boşanma davasına ait dilekçe gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyadan da güzel oyuncuya destek yağdı.

Magazin

Bade İşçil ne yapmalı? Malkoç Süalp’le evliliğinde sorunlar yaşadığı iddia edilen Bade İşçil’in, geçen ay avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığı ortaya çıkmış ve İşçil boşanma dilekçesinde ‘Bu çocuğu ben kendi kurallarıma göre büyüteceğim, sen karışamazsın. Çocuğu emzirmeyeceksin, kucağına almayacaksın, sütünü biberona koyacaksın dadı verecek, çocuk 2 yaşına geldiğinde Londra’ya yatılı okula göndereceğim, artık göremeyeceksin’ şeklinde şok iddialarda bulunmuştu.

Boşanma ile ilgili detayların ortaya çıkmasından sonra sosyal medyada Bade İşçil'e destek mesajları yağdı, yağmaya da devam ediyor. Peki sizce:

Bade İşçil böylesine şok iddialarda bulunduktan sonra neden dilekçeyi geri çekti?

Malkoç Süalp, Bade İşçil'i tehdit mi ediyor?

İşçil her şeye çocuğu için mi katlanıyor?

Yorumlarınızı bekliyoruz...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: