BAHADIR'IN ANNESİNDEN 'AYRILIK' AÇIKLAMASI!

Ali Sunal ile Gökçe Bahadır dün anlaşmalı olarak boşandı.

Magazin

BAHADIR'IN ANNESİNDEN 'AYRILIK' AÇIKLAMASI! Kemal Sunal'ın oğlu oyuncu Ali Sunal ile meslektaşı Gökçe Bahadır'ın 7 aylık evliliği Kadıköy 3. Aile Mahkemesi'nde dün 5 dakikada bitti. Evlendikten sonra ortak bir mal edinmeyen çift, birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadı.

Ali Sunal’ın Gökçe Bahadır’ı aldattığı ve bu nedenle genç kadının ailesinin evine dönüp boşanmaya karar verdiği iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialar mahkemede konuşulmadı. Bahadır, “Yaprak Dökümü”nün yayınlandığı Sırbistan’daki bir TV çekimi için yola çıkmadan önce “Boşandık ve bitti. Çok fazla yorum yapmak istemiyoruım. Bundan sonra sadece işimle ilgili konularda konuşabiliriz” demekle yetindi.

Gökçe Bahadır’ın annesi Dilek Bahadır ise boşanmayla ilgili: "Çok şükür kurtulduk. Bu evlilikle ilgili yazılanlar ortada. Üzerine tek bir kelime eklemeye bile gerek yok. Bizim taraf çok şükür temiz. Onlar ’görüşeceğiz’ demiş olsa da bir daha görüşmeleri mümkün değil." açıklamasında bulundu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: