Bahar Candan'a ilginç hediye!

Bir moda yarışmasıyla adını duyuran Nihal Candan yeni yaş gününü dostları ve kardeşiyle birlikte bir teknede kutladı. Doğum gününün yıldızı ise kardeşi Bahar Candan oldu. Bahar Candan, “Ablama ben doğum günü hediyesi vereceğime o bana verdi. Dudaklarıma dolgu yaptırdı” dedi.

Magazin

Bahar Candan'a ilginç hediye! İşte Benim Stilim adlı moda programıyla adını duyuran Candan kardeşlerden Nihal Candan, geçtiğimiz gün teknede doğum günü partisi verdi.

Bahar Candan'dan 'Murat Boz ve Aslı Enver'in barışmasına yorum

Bahar Candan'dan 'Murat Boz ve Aslı Enver'in barışmasına yorumGeccede muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bahar Candan, 'Ablama ben doğum günü hediyesi vereceğime o bana verdi.' dedi ve dudak dolgularını gösterdi.

Nihal Candan'ın kıyafeti olay oldu!

Nihal Candan'ın kıyafeti olay oldu!Bahar Candan, Eser Yenenler'in villasında Murat Boz'la yakınlaştığı haberleriyle uzun süre gündemde yer almıştı.

Cicişler’den Bahar-Nihal Candan kardeşlere videolu yanıt!

Cicişler’den Bahar-Nihal Candan kardeşlere videolu yanıt!İşte Nihal Candan'ın son hali! Bahar Candan'ı taklit edeceğim diye...

İşte Nihal Candan'ın son hali! Bahar Candan'ı taklit edeceğim diye...
KAYNAK: mynet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: