Baharda Sanda Spa ile Yenilenin

Bahara merhaba derken kendini şımartmak ve tazelenmek isteyenler Sanda Spa’da buluşuyor. Sanda Spa’nın özel ve etkili bakımları cildi yenilerken sıkılaşmaya da yardımcı oluyor.

Kadın

Baharda Sanda Spa ile Yenilenin Baharda tıpkı doğa gibi vücudun da kendini yenilemeye ihtiyacı var. Sanda Spa mevsim geçişlerinde misafirlerine ihtiyaç duyduğu bu yenilenmeyi, etkili vücut bakımları ve masaj alternatifleriyle sağlarken, rahatlamış bir beden ve pürüzsüz bir cilt için önerilerini sıralıyor.


Bahar aylarında yenilenmek isteyenlere Sanda Spa’dan öneriler

Vücudu ölü hücrelerden arındırarak canlılık ve parlaklık veren Elemis Exotic Lime and Ginger Salt Glow Sanda Spa’nın yenileyen vücut bakımlarından ilk önerisi… Kan dolaşımını hızlandırmak için hafif bir fırçalamayla başlayan bu bakım, anti-aging özelliği de bulunan jojoba yağı kullanılarak gerçekleştiriliyor. Zencefil tanelerinin vücudu ölü hücrelerden arındırmak için kullanıldığı Elemis Exotic Lime and Ginger Salt Glow uzun kış aylarının kuruttuğu cilde ihtiyacı olan nemi sağlıyor.

Kahvenin canlandırıcı etkisinden ilhamla ortaya çıkan Bodycoffee Pure Bliss Experience bakımı ise yaz öncesi pürüzsüz bir cilt ve sıkı bir vücut isteyenler için birebir. Peeling ve vücut maskesinden oluşan bu bakım kahve çekirdekleriyle hazırlanmış etkili bir karışımla cildin yenilenmesini sağlıyor. Nefes alan, toksinlerden ve ödemden arınmış bir cilt için bakımın devamında uygulanan wrap (bandaj) vücut ısısını artırarak mikro dolaşımı hızlandırıyor. Özel bir losyonla yapılan rahatlatıcı bir masajla son bulan Bodycoffee Pure Bliss Experience yaklaşan yaz aylarına hazırlık için vücudun tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.


Sanda Spa’nın sevilen masajları ile bir saatlik tatil mümkün

Eşsiz bir rahatlama sağlarken incelmeye yardımcı olan bir masaja kim “Hayır” diyebilir. Special For Her, bitki ve çiçek özlerinin karışımından oluşan yağlarla, özel bir teknik kullanılarak özellikle karın, basen ve bacak bölgesi olmak üzere tüm vücuda uygulanan bir masaj. Kan dolaşımının artmasını sağlayarak vücuttaki selülitlerin kırılmasına, ödemin atılmasına ve sıkılaşmaya yardımcı olan bu masaj, düzenli uygulandığında vücudun şekillenmesine yardımcı oluyor.

Sıra dışı bir hediye alternatifi

Spa anlayışında her detayın incelikle düşünülüp tasarlandığı SANDA SPA sevdiklerini şımartmak isteyenleri de unutmuyor. Sanda Spa, özel günler için şık tasarımlı hediye çekleriyle masaj ve bakım alternatifleri, geleneksel Türk hamamı ritüeli, Elemis bakımlarını hediye edebilmeye imkan tanıyor. www.sandaspa.com’dan da satın alınabilen özel tasarımlı hediye çekleri istenilen adrese gönderilebiliyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: