Bai Ling: Metin Arolat çok yakışıklı!

Pazartesi günü Oylum Talu’nun programına katılan ünlü Hollywood yıldızı Bai Ling Oylum Talu’nun “ Türk erkeklerini beğeniyor musun “ sorusu üzerine “ programın diğer konuğu olarak kuliste bekleyen ünlü sanatçı Metin Arolat'ı işaret ederek yan kuliste yakışıklı bir star gördüm “ cevabı verirken “Karavan “ albümü ile büyük beğeni toplayan Metin Arolat’a övgüler yağdırdı.

Magazin

Bai Ling: Metin Arolat çok yakışıklı! Arolat'ın çok yakışıklı ve çok çekici bir adam olduğunu canlı yayında söyleyen dünya starı Bai Ling ile Metin Arolat program sonrasında Bai Ling'in tanışma teklifi üzerine kuliste buluştu. Ikili uzun süre sohbet etti ve bol bol fotoğraf çektirdi.Arolatın Türkiye'nin en iyi reklam yönetmeni olduğunu öğrenen ve showreel inceleyen Ling Arolata telefon numarasını vererek bir sinema filmi projeniz olursa sizin gibi bir yönetmen ile çok çalışmak isterim dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: