Bakan Eroğlu da "İzdivaç programları kaldırılsın" dedi!

ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "İzdivaç programlarının kaldırılması çok isabetli olur" dedi.

Magazin

Bakan Eroğlu da "İzdivaç programları kaldırılsın" dedi! (DHA) - ORMAN ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, televizyonlardaki izdivaç programlarıyla ilgili, "Bu gibi programlar doğru değil bizim kültürümüzle, ananemizle bağdaşmıyor. Örfümüzle geleneğimizle alakası yok. Dolayısıyla bu programların kaldırılması çok isabetli olur" dedi.

"İstemiyorsan yapma Esra..."Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 16 Nisan referandumuna yönelik çalışmaları kapsamında memleketi Afyonkarahisar'da muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Afyonkarahisar Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen programda görüşen Bakan Eroğlu, toplantı sonrası gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Bakan Eroğlu, izdivaç programlarıyla ilgili bir soruya şu yanıtı verdi:

Esra Erol'un gelin adayı her şeyi ifşa etti!

Esra Erol'un gelin adayı her şeyi ifşa etti!"Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş bu konuyla ilgileniyor. Hakikaten millet rahatsız. Hakikaten çok sakıncalı programlar. Milletimizin değerlerini bozuyor, milletimizin birtakım değerleri var. Vatandaşlarımızdan büyük talep var, bu tür gerçekten çirkin programların kaldırılmasını istiyor. İnşallah bununla ilgili bir kararname gerekir, muhtemelen çalışma yapılıyor, gereği yapılacaktır. Gerçekten çok çirkin programlar ben tabi seyretmeye vaktim yok ama bazı zaman anlatıyorlar, ben de utanç duyuyorum. Bu gibi programlar doğru değil bizim kültürümüzle, ananemizle bağdaşmıyor. Bizim örfümüzle geleneğimizle alakası yok. Dolayısıyla bu programların benim şahsi kanaatim kaldırılması çok isabetli olur." dedi.

Evlilik programlarına milyonluk cezalar

Evlilik programlarına milyonluk cezalarKaynak: DHA

Bunlarda ilginizi çekebilir: