Balenciaga – Crocs işbirliği stokları tüketti!

Balenciaga – Crocs işbirliğinden ortaya çıkan platform topuk Crocs, satış rekorları kırdı. Piyasada olmamasına rağmen ön satışlardan dolayı tükenen yeni model Crocs, yıllardır kendi çizgisinden dışarı çıkmıyordu.

Kadın

Balenciaga – Crocs işbirliği stokları tüketti! Yıllardır çizgisinden çıkmayan herkesin bildiği Crocs terlikleri Balenciaga ile yaptığı işbirliği sonucu taşlarla süslenmiş ve sadece sokakta değil, davetlerde de giyilecek kıvama getirilmişti. 2018 yaz aylarında satışa çıkması beklenen platform topuk Crocs’lar modaseverleri de yeni tasarımıyla ikiye bölmüştü. Kimi antipatik bulurken kimi de oldukça modern bulmuştu…

Tüm beğeni ve eleştirilere rağmen, Balenciaga’nın Crocs’ları yüksek moda podyumunun en çok konuşulan konularından biri olmaya devam ediyor. Ürün henüz satışta olmamasına rağmen, ön sipariş verenlerin sayısı bir hayli fazlaydı. Öyle ki terliklerin şu an stokları tükenmiş durumda ve bu özel tasarımın fiyatı ise 3 bin 200 TL.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: