Balıkçı Sait, Ortaköy Zuma’nın yerinde açılıyor!

Zuma’nın Ortaköy’den İstinyepark’a taşınmasının ardından gözler Zuma’dan boşalan mekana çevrilmişti. “Kim gelecek, hangi mekan açılacak?” soruları sektörde konuşulmaya başlamıştı.

Diğer Haberler

Balıkçı Sait, Ortaköy Zuma’nın yerinde açılıyor! Ve işte Ortaköy’de Zuma’dan boşalan yere hangi mekanın geleceği belli oldu.

Bodrum’un ünlü balıkçısı Sait, Zuma’dan boşalan yere geliyor.

Zaten uzun bir süredir Balıkçı Sait’in İstanbul’a gelme konusu gündemdeydi. Bu konu özellikle Bodrum’un popüler balık restoranlarından ‘Balıkçı Sait’in D.ream’e geçmesinin ardından konuşulmaya başlamıştı.

Doğru lokasyon için uzun süredir araştırma içinde olan ekip, nihayet aranan kanı buldu ve Sait’in Ortaköy’de açılmasına karar verdi.

Bodrum'un en önemli mihenk taşlarından biri olan ve ünlülerin vazgeçemediği lezzet durağı Sait Balık'ın başarısı gerçekten tartışılmaz bir noktada. Mekanın sahibi Sait Birtan Yılmaz'ın küçücük bir mekanla başladığı bu yolculuk şimdi İstanbul yeme içme sektörüyle taçlanmaya hazırlanıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: