Bana bundan sonra Cemil değil, Piao Liang deyin!

Ünlü modacı Cemil İpekçi, bir Koreli gibi düşündüğünü ve yaşadığını söyleyip ekledi: Bana bundan sonra Cemil değil, Piao Liang deyin!

Magazin

Bana bundan sonra Cemil değil, Piao Liang deyin! O artık Koreli Cemil! Cemil İpekçi, yeni yaşam felsefesini anlattı: 1.5 yıldır Asya kültürünü araştıran İpekçi, bu kültürün en önemli parçasının Kore olduğunu anladı. Ve bu sebepten 20 bin yıllık tarihlerinden etkilenip giyimden yemeğe kadar bir Koreli gibi yaşamaya başladı. Bu konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu.

İpekçi; "Kore kültürünü daha iyi hissedebilmek için saç modelimi de değiştirdim. Bu arada yaşadıklarım nedeniyle arkadaşlarım 'Senin içine Koreli kaçmış!' diye espriler yapmaya başladı. Haklılar, çünkü onlara 'Artık bana Cemil diye hitap etmeyin. Benim ismim Piao Liang' diyorum." dedi.

Uzun süre Korece öğrenmek için çabalayan ve iyi bir seviyeye gelen İpekçi artık Kore filmleri izliyor ve izlerken söylenenleri az çok anlıyor. Yemeklerimi bile artık çubuklarla yemeye başladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: