"BANA ÖZCAN’I SORMAYIN ARTIK"

“Yaprak Dökümü” dizisinde Necla rolünü canlandıran Fahriye Evcen, ünlü şarkıcı Özcan Deniz’le iki yıllık ilişkisini geçtiğimiz aylarda noktalamış, ancak ayrılık uzun sürmemiş ve çift yeniden bir araya gelmişti.

Magazin

"BANA ÖZCAN’I SORMAYIN ARTIK" İddiaya göre Evcen ve Deniz'in ilişkisi bir kez daha sekteye uğradı. Evcen, önceki gün Nişantaşı'nda rastladığı gazetecilerin ayrılıkla ilgili sorularına verdiği yanıtla kafaları karıştırdı.

Evcen, “Bana Özcan Deniz'le ilgili bir şey sormayın artık. Yanlış şeyler yazıldı, çizildi. İnsanlar yaşadığı her iyi ya da kötü olayı basınla paylaşmak zorunda değil. Olumsuz dedikodular yüzünden kavga ettiğimiz yazıldı. Siz hiç arkadaşlarınızla ya da ailenizle kavga etmez misiniz? Bir de bu dedikoduları ben yaymışım! Çok çirkin şeyler bunlar. Uzun süredir ailemin yayındaydım. Kafamı toparlayıp döndüm. Bakın tek başıma geziyorum” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: