Banu Zorlu'dan albüm sürprizi!

Banu Zorlu ile Hakan Bilgin, bir AVM’de hayranlarıyla bir araya geldi. Banu Noyan’ın organizasyonuyla sevenleriyle buluşan ikili, katılımcılara unutulmaz dakikalar yaşattı.

Kültür-Sanat

Banu Zorlu'dan albüm sürprizi! Küçük Ağa dizisinin kötü kalpli Yeşim’i Banu Zorlu şarkılarıyla, dizinin Maho’su Hakan Bilgin ise yarışmalarıyla AVM müşterilerini hem güldürdü hem eğlendirdi. Kadınların ve çocuklarının ilgisinin büyük olduğu etkinlikte Hakan Bilgin bol bol hediye dağıttı.

Oyunculuk ve şarkıcılığı bir arada sürdüren Banu Zorlu, yeni bir single hazırladığını söyledi. Müzik dünyasının dahi çocuğu olarak tanınan Sinan Akçıl’dan beste aldığını söyleyen Zorlu, “Sinan bana muhteşem bir şarkı hazırladı. Bu yaz benim yazım olacak. Bomba gibi bir şarkıyla geliyorum. Sinan bir sürpriz yapıp, klibimde de oynayacak” dedi.

Ortadoğu ve Arap ülkelerinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Banu Zorlu, rol aldığı Küçük Ağa’nın çekimleri bittikten sonra Dubai’ye gideceğini de söyledi. Bir dizi konser ve imza gününe katılacağını belirten Zorlu, “Dubai’de birkaç firmadan reklam teklifi aldım. Ancak dizi çekimi ve konserlerden dolayı değerlendiremedim. Dizi tatile girdiğinde bu görüşmeleri yapmak için yola çıkacağım” dedi.

Dizi ve sahnelerden kazandığını sinemaya yatırmaya karar veren ve bir yapım şirketi kuran Zorlu, “Çok yakında hem yapımcı hem de başrol oyuncusu olarak kamera karşısına geçeceğim. Hemen ardından da bir Fransız filminde rol alacağım. Fransızcam iyi olduğu için zorlanacağımı düşünmüyorum” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: