Barbaros'u kim oynasın?

Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'nun köşesinde kaleme aldığı "Barbaros'u kim oynasın?" yazısı ilginç bir anketin sonucunu gözler önüne serdi.

Magazin

Barbaros'u kim oynasın? Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu bugün köşesinde "Barbaros'u kim oynasın?" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Eyüboğlu yazısında Gani Müjde'nin Kıvanç Tatlıtuğ, Gökhan Özoğuz ve Kerem Bürsin arasında yaptığı anketi açıkladı.

İşte o yazı:

Gani Müjde’nin Afşar Film’e çekeceği “Barbaros” filmine ilişkin yazımın çıktığı günün akşamında Ecco’nun online sitesinin tanıtım partisi vardı lüks bir otelin Kral Dairesi’nde...

Otelin Boğaz manzaralı terasında davetlilerle sohbet ederken Gani Müjde de katıldı aramıza. Müjde ile film üzerine sohbet ederken, “Şimdi bir anket başlatacağım Twitter’da. 24 saat sürecek anketten bakalım kime ne kadar oy çıkacak?” dedi.

Gani Müjde, Ecco’nun partisine katılan genç kadınlar arasında da aynı anketi yaptı. Müjde’nin “kızıl sakallı Barbaros” için önerdiği üç isim vardı. Kerem Bürsin ile Gökhan Özoğuz’a eşit, Kıvanç Tatlıtuğ’a ise onların yarısı kadar oy çıktı.

Gani Müjde, Twitter’daki “Barbaros - Malta Şahini filminde Barbaros olarak kimi görmek istersiniz?” anketinde de takipçilerine üç aday sundu.

Twitter’da 1.3 milyon takipçisi olan Gani Müjde’nin 24 saat süren anketi için 4.556 kişi oy kullandı.

Sosyal medyadan çıkan sonuçlar, yüz yüze yapılan anketten farklı oldu.

Ankete katılanlardan yüzde 20’si Kerem Bürsin, yüzde 39’u Gökhan Özoğuz, yüzde 41’i de Kıvanç Tatlıtuğ dedi.

Anket için yapılan yorumlar arasında Gani Müjde’ye “Son bir daha film çekme” diye yazanlar da vardı, “Barbaros’u Cüneyt Özdemir oynasın”, “Bana da bir rol yaz” diye geyik yapanlar da, “Barbaros’un gençliğini Engin Altan Düzyatan, orta yaş sonrasını Ahmet Mümtaz Taylan oynasın” diye öneride bulunanlar da.

Gani Müjde ile yapımcı Şükrü Avşar’ın “Barbaros” rolünü kime vereceğini şimdiden merak ediyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: