BARDA ÇALIŞTIĞINI DOĞRULADI

Hülya Avşar’ın evlilik hazırlığı yaptığı Saadettin Saran’ın ABD’de öğrenciyken para kazanmak striptiz barda çalıştığı ortaya çıktı. Sadettin Saran da stripriz kulüpte çalıştığını doğruladı!..

Magazin

BARDA ÇALIŞTIĞINI DOĞRULADI  Aziz Yıldırım'la kapıştığı zaman tanındı, Hülya Avşar'ın sevgilisi olunca şöhreti tavan yaptı. Babası orta halli bir memur olan Sadettin Saran'ın öğrencilik yıllarını zor şartlar altında geçirmiş. Bilinen bir dedikodu Üniversiteyi spor bursu alarak ABD'de okumuş.

İddialara göre para kazanması gerektiği için striptiz kulüpte dansçılık bile yapmış. Yine iddialara göre yakışıklı ve düzgün vücutlu olduğu için kulübün en gözde dansçılarından biriymiş. Bu sosyete içinde en çok konuşulan dedikoduların başında geliyor. Siyasete hazırlanıyor Saran kendisine sorulan sorulara 'Evet striptiz kulüpte çalıştım ama dansçı olarak değil kapı güvenliği olarak. Bodyguardlık yaptım' diye cevaplıyor. Bu arada siyasete girmeye hazırlanan Saadettin Saran'ın striptiz fotoğraflarının sosyete içinden bazı kişilerde olduğu ve siyasete adım atar atmaz bu karelerin basına yansıyacağı iddia ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: