BARIŞIYORLAR!

Ünlü sunucu Ece Erken ile işadamı eşi Tuncer Öztarhan arasındaki buzlar eriyor. Eşinden ekran vizesi de alan Erken, TV programına başlıyor..

Magazin

BARIŞIYORLAR! Ece Erken ile işadamı eşi Tuncer Öztarhan arasında sıcak rüzgarlar esiyor. Ünlü sunucu, geçtiğimiz günlerde çok yakın bir arkadaşına eşiyle sürekli telefonda görüştüğünü söyledi.

Erken’in arkadaşına “Tuncer ile ilgili öyle bir dava açmam büyük hataydı. Böyle bir karar aldığımda keşke oturup uzlaşsaydık ve bunu gazetelere yansıtacak boyutlara getirmeseydik. Öfkeyle kalktım, zararla oturdum. Zaten Tuncer ile yeniden biraraya gelebiliriz. Telefonda konuşup, görüşüyoruz. Yeniden barışabiliriz” dediği öğrenildi.

Ece Erken’in bir de televizyon sürprizi var. Güzel sunucu sürekli telefonla görüştüğü eşinden ekrana çıkmak için vize aldı. atv’de öğlen kuşağında yayınlanacak “Mavi Şeker” adlı programı sunacak olan Erken, geçirdiği zor günlerin ardından hem yuvasını yeniden kurmanın hem de çok sevdiği ekrana dönmenin heyecanını yaşıyor. Başarılı sunucu, bir süre önce eşinden boşanmak için avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurmuştu.

Vatan

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: